Polityka prywatności

2014-11-30T23:43:54+00:00

Przygotowane tu informacje dotyczą wszystkich stron, których właścicielem jest Aplauz Ireneusz Mazur. Każda ze stron będzie zawierała odnośnik prowadzący do niniejszej Polityki Prywatności oraz stosowną informację.

Dane gromadzone przez Aplauz

Każdy, użytkownik witryny, który zdecyduje się umieścić komentarz na stronie internetowej wkladki.net, wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych, które zazwyczaj występują w postaci:

– Imię i Nazwisko / Nick
– Adres e-mail
– Adres strony www

Każdy użytkownik, który zadeklaruje chęć zakupu produktów oferowanych w serwisie wkladki.net dodatkowo udostępni dane teleadresowe do celów wysyłki.

Informacje

  • Zgromadzone dane mogą być wykorzystane do wysyłania powiadomień na temat nowych opinii do wpisów, które zostały skomentowane przez użytkownika.
  • Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do wykorzystania powyższych danych w celu poinformowania użytkowników o nowościach, swoich ofertach lub ciekawych wydarzeniach na blogu lub innych jego stronach.
  • Administrator może użyć adresu e-mail odwiedzającego blog i pozostawiającego komentarz do kontaktu z nim.
  • Każdy może zrezygnować z otrzymywania ewentualnych powiadomień wysyłając stosowną wiadomość do administratora serwisu. Aktualne dane kontaktowe znajdują się na podstronie kontakt.
  • Zgromadzone adresy e-mail nigdy nie będą udostępniane i/lub sprzedawane.